Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania 2022/2023:

Już 8 maja zostało wznowione w naszej Parafii przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas ósmych z naszej Parafii, oraz tych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie, na kolejne spotkanie w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 5 czerwca, kiedy podczas Mszy świętej o godzinie 10.00 młodzież złoży swoje deklaracje dt. rozpoczęcia przygotowania. Kogo nie było na pierwszym spotkaniu, albo nie wziął deklaracji, może ją pobrać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Już teraz przedstawiamy pełen terminarz wszystkich spotkań oraz zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej, która będzie stanowiła istotne wsparcie w procesie przygotowania. Do zobaczenia! 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥