3. Niedziela Wielkanocna – 1.05.2022 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 11.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  2. Dziś rozpoczynamy nabożeństwo majowe, które będzie odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej w górnym kościele, natomiast dla młodzieży i studentów w środy i piątki o godz. 19.30 w dolnym kościele.
  3. We wtorek – 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W następną niedzielę 8 maja zapraszamy młodzież klas VIII przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w górnym kościele, a po Mszy spotkanie formacyjne w dolnym kościele. Na stronie parafialnej został zamieszczony harmonogram wszystkich spotkań.
  6. W związku z przygotowaniami do I Komunii św. w najbliższy czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
  7. Zapraszamy do lektury nowego numeru „Dróg Miłosierdzia”. Jego głównym tematem jest macierzyństwo. Zapraszamy do lektury stałych rubryk: „Znaleźliśmy Mesjasza”, „Śladami Świętych” i „Ucieszyć się życiem”. Czasopisma są wyłożone na stoliku za ławkami oraz przy wyjściu od strony windy. Ofiary za czasopisma prosimy wrzucać do skarbonek.
  8. W ostatnim czasie namalowany został do naszego kościoła obraz z wizerunkiem św. Anny, która jest patronką matek, wdów, kobiet oczekujących potomstwa i małżeństw, odnowiony został także baldachim do procesji eucharystycznej. Trwają prace remontowe wewnątrz kościoła oraz na zewnątrz związane z przygotowaniem parkingu. Dziękujemy Wam drodzy Parafianie i Goście za stałe wsparcie duchowe i materialne.
  9. Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na koncert oratoryjny „Pieśń o Bogu ukrytym” na podstawie poematu Karola Wojtyły, z muzyką Włodka Pawlaka, we wtorek 3 maja o godz. 19.00.
  10. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Białymstoku.